Equine Supplement Service GmbH (ESS)

V duchu svojho motta „Je to všetko len a len o koňoch...“ produkuje spoločnosť ESS rad vysoko kvalitných doplnkových krmív a produktov pre starostlivosť o kone.

Takmer 10 rokov sme sa sústredili na vývoj dokonale vyvážených kŕmnych zmesí, pretože zdravie je základom výkonu a úspechu. S ESS výrobkami ste vždy istí, že majú vysoký stupeň účinnosti na úrovni najnovších výsledkov výskumu.

Vždy sa vyskytnú situácie, kedy nie je možné naplniť individuálne potreby koní pomocou objemového krmiva či bežného krmiva. Vďaka širokej škále výživových doplnkov z radu „Classic Line“ a „Liquid Line“ však môžeme zaistiť účinky u všetkých typov koní a v širokej škále indikácií, napríklad pri podpore dýchacieho systému, pohybového systému, svalov, tráviaceho traktu a mnohých iných indikáciách.

Pri aplikácii výrobkov radu „Careline“ na postihnuté oblasti prinášajú pomáhajú tieto produkty pri hojení podráždení kože, pri problémoch kopýt, ale aj pri hojení rán.

Spolupráca s veterinárnymi lekármi na veterinárnej klinike Lüsche je unikátnou kombináciou hlbokých vedomostí a profesionálnych skúseností.

Online-Shop <click hier>

Druckversion Druckversion | Sitemap
© Tierklinik Lüsche Samorin GmbH