Vitajte

Klinika Lüsche GmbH sa považuje za „komplexnú nemocnicu“ pre kone. Sú tu zastúpené všetky disciplíny veterinárneho lekárstva zamerané na kone, vrátane diagnostiky krívania, ortopedickej chirurgie a chirurgie mäkkých tkanív (vrátane operácií kolikových stavov). Vďaka komplexnej diagnostike a možnostiam liečby je táto klinika jednou z najmodernejších kliník zameraných na kone v Nemecku.

 

Od augusta 2015 spolupracujeme s "Veterinárnou klinikou" v rámci Hippo arény v Šamoríne. Vďaka spolupráci s dvoma domácimi veterinármi máme medzinárodný tím odborníkov, ktorí poskytujú služby súvisiace s medicínou pre športové kone, ortopédiou, chiropraxiou a jazdeckými tímami.

 

Kone sú našimi vernými spoločníkmi, športovými partnermi a rodinnými príslušníkmi, a preto je naším cieľom poskytovať pre Vášho koňa čo najlepšiu možnú starostlivosť – pretože je to všetko len a len o koňoch...

 

Pridanou hodnotou nášho zariadenia sú nielen odborné znalosti, ale aj výhodná geografická poloha Hippo Arény v Šamoríne, pretože naša klinika je rovnako prístupná z Rakúska, Českej republiky i Maďarska.

 

Navyše objednať sa môžete už hneď teraz!

 

Tešíme sa na Vás a Vášho koňa!

Váš tím Hippo Arény v Šamoríne

Contact us

Tierklinik Lüsche GmbH

Samorin

Dubová ulica 33,
931 01 Šamorín-Čilistov

 

Phone: 

+ 421 901 911 621

 

Email: info@tierklinik-luesche-samorin.com

 

Our hours: 

Monday - Friday

8.00 am - 12.00 am &
1.00 pm - 6.00 pm
Saturday

8.00 am - 12.00 am

Druckversion Druckversion | Sitemap
© Tierklinik Lüsche Samorin GmbH